loading...

Film

09 października 2023r. Odsłon: 433

W kameralnej Sali kinowej z 25 odnowionymi fotelami pochodzącymi z dawnej szczecińskiej filharmonii panuje klimat pozwalający doświadczyć kina w atmosferze sprzed ery multipleksów – w skupieniu i z uwagą. Jakość filmowych doznań gwarantuje przy tym cyfrowy projektor i dobre nagłośnienie. Podczas cotygodniowych seansów wyświetlamy filmy poruszające kwestie wartości i problemy społeczne oscylujące wokół humanizmu. W repertuarze znaleźć można zarówno produkcje niezależne jak i dzieła największych reżyserów światowego kina.

 


 • Wieczory filmowe dla młodych...

  Filmowa podróż z HOBBY’itami, czyli seanse z dyskusją dla młodych. Czy w ferworze codziennego pośpiechu brakuje Ci czasu na zatrzymanie? Na chwilę refleksji i odkrycia czegoś nowego w sobie? Jako grupa osób, które mają tak samo, jak ty zapraszamy Cię do dołączenia i obejrzenia filmu w klimatycznej sali klubokawiarnii Jego42.

  Wstęp wolny, zapraszamy w środę młodzież szkół średnich.

  ponad 2 tygodnie temu, 2024-02-18 259
 • Czwartkowy SEaNS filmowy

  Zapraszamy w każdy czwartek, godz. 18.30 na spotkania ze staranie wyselekcjonowanym filmem, połączone z pofilmową rozmową... Każdemu seansowi towarzyszy temat przewodni. Osoby chcące otrzymywać informacje o nadchodzącym seansie prosimy o wysłanie wiadomości na adres: film@jego.org.pl

  09 października 2023r. 348
 • Pofilmowe refleksje...

  16 stycznia 93
 • Spotkanie z reż. Krzysztofem Zanussim - fotoreportaż i nagranie

  W maju 2023 roku, nasz klub odwiedził reż. Krzysztof Zanussi. Widownia dopisała, klub Jego42 wypełnił się po brzegi. Spotkanie było okazją do zadania wielu pytań mistrzowi kina oraz źródłem wielu refleksji. Dziękujemy panu Krzysztofowi za przyjazd i udział w spotkaniu oraz licznie zebranej publiczności.

  17 października 2023r. 282 60
 • Spotkanie z reżyserem Pawłem Rodanem oraz projekcja filmu "Mama Tata..."

  Z Panem Pawłem Rodanem spotkaliśmy się trzy razy. Pierwszy raz zdalnie, ze względu na nagły pobyt ojca Pawła w szpitalu. Drugi raz podczas wakacyjnych warsztatów filmowych dla młodych w Łukęcinie. Trzeci raz jesienią 2022 w siedzibie fundacji Jego. Dziękujemy za przyjazd i podzielnie się cennymi refleksjami.

  17 października 2023r. 99 7


 • mapa