loading...

Spotkanie

09 października 2023r. Odsłon: 358

 • Klubowe KOLĘDOWANIE

  Za nami pierwsze klubowe kolędowanie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania: gościom, klubowiczom oraz znajomym i przyjaciołom „Salki”. Dziękuję utalentowanym młodym twórcom za piękne wykonanie utworów świątecznych: Marii Czyż, Zuzannie Adamskiej, Łukaszowi Drozdowskiemu. Dziękuję Dorocie Czyż za grę na gitarze i poprowadzenie nas przez wspólne kolędowanie. Dziękuję za obsługę wydarzenia: Maćkowi Kozłowskiemu ( dźwięk), Frankowi Chwaliszowi (prowadzenie, fotografia), Rafałowi Lachowiczowi (wsparcie techniczne, fotografia).

  Do zobaczenia w Jego42….

  03 stycznia 456 1 33
 • Dzień wolontariatu...

  „Koncertmistrz skrzypcowy, archeolog, dyrektor banku, ksiądz, farmaceuta, laborantka, referentka...ludzie różnych zawodów i różnych umiejętności, których łączy wspólne dzieło pomocy bliźniemu, a od których ja mogę się tylko uczyć...” We wtorek 5 grudnia w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, klub Jego42 miał zaszczyt gościć szlachetnych ludzi, bezinteresownie poświęcających swój czas potrzebującym….  

  19 grudnia 2023r. 423 25
 • Piątkowy wieczór z twórczością Bułata Okudżawy

  30 czerwca o godzinie 18:00 w siedzibie Fundacji Jego odbył się koncert gitarowy utworów Bułata Okudżawy w wykonaniu Walentego Cywińskiego. Wykonawca przybliżył nam postać autora ponad 800 tekstów, w których mowa o nieustannym zmaganiu się człowieka w walce o niezależność, w rzeczywistości która niezależność jednostki uważała za groźniejszą od wrogości.

  20 października 2023r. 92 10
 • Spotkanie po latach... koncert The Cherriffs

  Spotkanie po latach połączone z muzyką na żywo w wykonaniu The Cherriffs za nami, fotorelacja z wydarzenia

  09 października 2023r. 120 26
 • Spotkanie z reż. Krzysztofem Zanussim - fotoreportaż i nagranie

  W maju 2023 roku, nasz klub odwiedził reż. Krzysztof Zanussi. Widownia dopisała, klub Jego42 wypełnił się po brzegi. Spotkanie było okazją do zadania wielu pytań mistrzowi kina oraz źródłem wielu refleksji. Dziękujemy panu Krzysztofowi za przyjazd i udział w spotkaniu oraz licznie zebranej publiczności.

  17 października 2023r. 283 60
 • Koncert Marcina Stycznia - jubileusz 10 lecia Fundacji Jego

  W 10 rocznicę powstania fundacji Jego odbył się w siedzibie fundacji koncert Marcina Stycznia. Okazją było również oddanie do użytku Klubu Jego42 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Spotkanie zgromadziło osoby związane z działalnością fundacji, darczyńców i przyjaciół tego miejsca.

  17 października 2023r. 72
 • Spotkanie z reżyserem Pawłem Rodanem oraz projekcja filmu "Mama Tata..."

  Z Panem Pawłem Rodanem spotkaliśmy się trzy razy. Pierwszy raz zdalnie, ze względu na nagły pobyt ojca Pawła w szpitalu. Drugi raz podczas wakacyjnych warsztatów filmowych dla młodych w Łukęcinie. Trzeci raz jesienią 2022 w siedzibie fundacji Jego. Dziękujemy za przyjazd i podzielnie się cennymi refleksjami.

  17 października 2023r. 100 7
 • Koncert na rzecz remontu piwnicy przy Pl. Grunwaldzkim...

  Grupa uczniów XIII LO w Szczecinie zagrała koncert w przyszłej siedzibie fundacji. Koncert połączony był z kwestą na rzecz remontu siedziby fundacji.

  20 października 2023r. 72 6
 • "Po maturze chodziliśmy na kremówki" ...

  pomaturalne spotkanie licealistów

  18 grudnia 2023r. 41


 • mapa