loading...

4YOU2 - I edycja przeglądu talentów wokalnych

11 października 2023r. Odsłon: 2030

Finaliści I edycji 4YOU2 (w kolejności alfabetycznej):

 1. Hella 505
 2. Julia Kozłowska
 3. Klara Kraszewska
 4. Michalina Matuszak
 5. Dzika karta: Olczii

Wkrótce opublikujemy nagranie z finałowego koncertu.

Za nami pierwszy przegląd talentów wokalnych 4You2. Przegląd który stał się pretekstem do zorganizowania i przeżycia pięciu wyjątkowych wieczorów w naszym klubie Jego42, wysłuchania na żywo  kilkunastu młodych wokalistów, którzy bez wątpienia noszą w sobie TALENT!

Był to też czas i możliwość spotkania uzdolnionych artystów z publicznością, która rosła z koncertu na koncert, aż po wieczór finałowy, który wypełnił klub po brzegi. Dziękuję wszystkim którzy zgłosili się do przeglądu oraz osobom które ten przegląd zorganizowały, począwszy od jego wymyślenia, przygotowania ram formalnych, koordynacji komunikacji, promocję -  skończywszy na obsłudze pięciu klubowych koncertów.

Dziękuję Maciejowi Kozłowskiemu za pomysł, za nazwę, za energię którą dzielił się przez wiele tygodni, za promocję wydarzenia, sprawy formalne, koordynacje zgłoszeń, organizację spotkań jury, realizację nagłośniania, idt., itd…. Dziękuję jury: Kindze, Waldemarowi, Maciejowi oraz Sewerynowi. Dziękuję Emilii i Rafałowi za pomoc przy realizacji transmisji, komunikacji w mediach społecznościowych, pomoc w przygotowaniu klubu. Dziękuję Franciszkowi Chwaliszowi za prowadzenie koncertów, za pomoc techniczną przy organizacji przeglądu. Podziękowania dla Hanny oraz Aleksandry za niełatwą pracę w barze, dla Anieli za pyszne ciasto oraz dla Wojciecha za obsługę foto wieczornych koncertów. Podziękowania dla publiczności za wsparcie młodych artystów swoją obecnością oraz za wsparcie materialne fundacji. Dziękuję Jerzemu i fimie Pleksan za wykonanie statuetek i innym osobom których tu nie wymieniłem...

Dziękuję wszystkim za bezinteresowne zaangażowanie i pomoc oraz zapraszam do realizacji kolejnych niezapomnianych wydarzeń w piwnicznych murach naszego klubu Jego42 w centrum Szczecina!


 • 4YOU2 - FINAŁ

  Finał odbędzie się w piątek 26.01.2024r. w siedzibie fundacji. Zapraszamy wszytskich Państwa bardzo serdecznie!

  15 grudnia 2023r. 92 6
 • 4You2 - czwarty wieczór na żywo....

  Za nami ostatni wieczór prezentacji uczestników przeglądu wokalnego. Prezentujemy relację video oraz fotograficzną z pełnego muzycznych emocji spotkania. Dziękujemy młodym artystom za przybycie i zaprezentowanie się w klubie Jego42. wkrótce finał!

         

  10 grudnia 2023r. 330 5 40
 • 4You2 - Trzeci wieczór przesłuchań na klubowej scenie Jego42 - fotoreportaż, video

  Trzeci występ na żywo uczestników przeglądu wokalnego, który odbył się w piątek 01 grudnia 2023 o godz. 19.00 w klubie Jego 42 przy Placu Grunwaldzkim w Szczecinie za nami.Wystąpili: LenaBubula, Olczii Michalina, Matuszak, Flowers.

  03 grudnia 2023r. 406 9 44
 • 4YOU2 - Drugi wieczór muzyczny na klubowej scenie - fotoreportaż, audio

  Młodzi, utalentowani twórcy, przejmują klubową scenę: Klara, ANA, Aleksandra

  24 listopada 2023r. 386 4 26
 • 4YOU2 - Pierwszy wieczór muzyki na żywo - fotoreportaż, video

  Za nami pierwszy z czterech występów uczestników przeglądu. NEIT  oraz Julia Kozłowska przybyły z Warszawy. Dziękujemy za piękny wytęp w naszym klubie.

   

  18 listopada 2023r. 372 2 37


 • mapa